Nasza ekipa to członkowie i wolontariusze Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom, doświadczeni w pracy z dziećmi i psami, zawsze gotowi do niesienia pomocy jednym i drugim. Działamy profesjonalnie, przy stałej współpracy m.in. z psychologami, pedagogami i instruktorami szkolenia psów, ciągle dbając o własny rozwój i doskonalenie metod pracy.
W prowadzeniu zajęć towarzyszą nam psy, które są jednocześnie domowymi pupilami. Szkolimy je wyłącznie metodami pozytywnymi i dbamy o ich komfort podczas pracy. Dzięki dobrym fundamentom możemy dać z siebie wszystko i zapewnić dzieciom bezpieczną i efektywną naukę w ciekawej formie.

MagdaW

Autorka programu zajęć dla dzieci i współtwórczyni materiałów dydaktycznych.
Magister socjologii, obroniła na Uniwersytecie Warszawskim pracę magisterską pod tytułem „Obecność psów w przestrzeni publicznej miasta”. MAgister psychologii UW, naukowo związana z Zakładem Psychologii Zwierząt. Przewodniczka springer spaniela angielskiego - Drakkara, który przygotowuje się do pracy w dogoterapii.

MagdaN

Prezes Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom i instruktor dogoterapii w ramach Stowarzyszenia. Zawodowo związana z pracą z dziećmi, jako pedagog i terapeuta. W programie „Uwaga! Dobry Pies” współtworzy program zajęć dla dzieci. Prowadzi także zajęcia edukacyjne dla dzieci podczas spotkań w szkołach i przedszkolach.
Prywatnie właścicielka dwóch psów – Batiara i Demi – które swoją pracą wspierają realizację projektu.

Mteusz

Inżynier Papiernictwa i Poligrafii. Student kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. W programie „Uwaga! Dobry Pies” jest odpowiedzialny za identyfikację wizualną, projekt graficzny strony internetowej i licznych materiałów. Autor logo programu oraz współautor materiałów dydaktycznych. Od 2010 roku związany ze Stowarzyszeniem Zwierzęta Ludziom. Właściciel i przewodnik psa terapeutycznego rasy golden retriever o imieniu Tabasco.

Andrzej

Z wykształcenia fizyk, z zawodu programista i web designer. W programie „Uwaga! Dobry Pies” odpowiada za stronę internetową, bazy danych oraz sprawne działanie serwera.

Gosia

Absolwentka zootechniki w warszawskiej SGGW. Z dogoterapią związana od ponad 3 lat, ukończyła liczne kursy i szkolenia w zakresie pracy z dziećmi, szczególnie niepełnosprawnymi. Instruktor dogoterapii w Stowarzyszeniu Zwierzęta Ludziom. W programie „Uwaga! Dobry Pies” prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci.

Aga

Absolwentka Instytutu Lingwistyki Stosowanej UW.
Od wielu lat związana z pedagogiką poprzez nauczanie języków obcych, dawniej wolontariuszka w innej organizacji związanej z edukacją, obecnie dołączyła do grona osób zajmujących się dogoterapią. W programie „Uwaga! Dobry Pies” prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci oraz zamieszcza informacje na stronie projektu w portalu Facebook.

Agata Bagdach

Wice prezes Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom. Pedagog rewalidacyjny i przedszkolny, terapeuta integracji sensorycznej (SI), dogoterapeta. Ukończyłam liczne kursy z zakresu pracy z osobami niepełnosprawnymi. Obecnie rozpoczynam kształcenie w zakresie psychologicznego warsztatu grupowego (szkoła trenerów). Prowadzę zajęcia i pracuję z dziećmi od prawie 10 lat. W programie "Uwaga! Dobry Pies" jestem odpowiedzialna za prowadzenie zajęć w szkołach i przedszkolach przy współpracy mojej przyjaciółki Gii.

Monika Kowalska

Jestem absolwentką warszawskiej SGGW, wydziału medycyny weterynaryjnej . Od wczesnego dzieciństwa ważną rolę w moim życiu odgrywały zwierzęta, głównie konie i psy. Cztery lata temu w moim życiu pojawiła się Lola, dzięki której poznałam uroki i trudy pracy z psem, tajniki szkolenia, i radość jaką daje niezwykłe porozumienie z przyjacielem, który mi towarzyszy. Dzięki Loli i jej umiejętnościom oraz naszej nieustającej wspólnej pracy mogę uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Każda przeprowadzona lekcja utwierdza mnie w przekonaniu, że wiedza, którą przekazujemy w ramach akcji "Uwaga! Dobry Pies" jest ważna zarówno dla młodych ludzi jaki i psów, które kiedyś pojawią się w ich życiu.

Anna Bogusiak

Absolwentka wydziału fizjoterapii klinicznej Medycznego Studium Zawodowego w Łodzi. Założycielka i instruktor dogoterapii w Stowarzyszeniu Zwierzęta Ludziom, przez szereg lat promująca terapię z udziałem psa w wielu placówkach terapeutycznych oraz oświatowych. Współtwórczyni materiałów dydaktycznych dla kursantów i członków Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom. Certyfikowana terapeutka integracji sensorycznej II stopnia. Zawodowo terapeutka SI oraz dogoterapeutka związana z warszawskim Ośrodkiem Diagnoz i Szkoleń Psychologicznych ODIS, którego podopiecznymi są dzieci ze spektrum autyzmu. Prywatnie właścicielka dwóch psów: golden retrievera Dżeja, z którym pracuje od ponad 4 lat oraz Harmy, niepokornej suni rasy american staffordshire terier.

Kamil Kędziorek

Zajmuje się psami już od 14 roku życia. Na zakończenie Technikum Weterynaryjnego napisał pracę dyplomową "O hodowli psów rasowych w Polsce". Naukę kontynuował na Wydziale Weterynarii. W trakcie studiów zainteresował się szkoleniem psów. W szkoleniu psów przeszedł wszelkie stopnie pracy z psami, od pozoranta poprzez asystenturę aż do zdania egzaminu na tytuł tresera psów. Założył firmę specjalizującą się w wyjaśnieniach wszelkich problemów z psami i prowadzenie szkolenia na kursach grupowych i indywidualnych. W trakcie zdobywania praktyki zmienił metodę szkolenia na pozytywną (bez szarpania psa, bez kolczatki i agresji). Daje to większe możliwości szkoleniowe i pozwala psom uzyskać lepsze wyniki szkolenia.