Nasi czworonożni współpracownicy to certyfikowane psy terapeutyczne, przygotowane do pracy z dziećmi zgodnie ze standardami Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom. Wszystkie nasze zwierzęta są przyjazne i łagodne,
posiadają książeczki zdrowia i wszystkie wymagane szczepienia oraz są regularnie odrobaczane i kąpane. Dzięki nieustannym całorocznym szkoleniom i egzaminom wiemy, że możemy na nich polegać w każdej sytuacji.
Demi

Demi

Demi to młoda suczka rasy owczarek australijski o szalonym spojrzeniu. Jest bardzo puchata i żywiołowa, chętnie wita się ze wszystkimi dziećmi i dorosłymi rozdając buziaki. Jej energia i ciepło przywołują uśmiech na twarze, a ręce same wyciągają się, by pogłaskać mięciutkie futerko. Po pracy z dziećmi Demi trenuje różne psie sporty, przede wszystkim agility, które uwielbia, stawia też pierwsze kroki w obedience oraz dog frisbee.

Tabo

Tabo urodził się 30 kwietnia 2009 roku i jest psem rasy golden retriever. Jak na przedstawiciela swojej rasy przystało, Tabo kocha wszystkich ludzi i psy, ze szczególnym uwzględnieniem młodych reprezentantów obu grup. Na dworze jest zawsze pełen energii, a w domu przykładem harmonii i spokoju, który udziela się całej rodzinie.
Tabo
Smart

Smart

Smart jest psem rasy bearded collie. Smart oznacza mądry i rzeczywiście taki jest. Dokładnie wie czego się od niego oczekuje i chętnie spełnia wszystkie prośby, szczególnie z zamian za smaczki. Ma wielkie serce, które potrafi okazać każdemu.

Czort

Czort jest pieskiem rasy bearded collie. To kudłate stworzenie kocha wszystko i wszystkich. Uwielbia witać się z każdym napotkanym człowiekiem. Jego ulubioną zabawą jest pogoń za piłeczką. To radosne szalone zwierzątko lubi być wszędzie tam gdzie są ludzie.
Czort
Lola

Lola

Lola to czteroletnia suczka rzadko spotykanej rasy, dla której największą przyjemnością jest przebywanie w towarzystwie ludzi. Cierpliwa dla najmłodszych, a dla trochę starszych wesoła towarzyszka przeróżnych zabaw. Dobrze wychowana, potrafi zachować się odpowiednio i w domu i w szkole na zajęciach, w których uczestniczy wraz ze swoją przewodniczką. Jej ulubione zabawy to szarpanie się sznurem i obgryzanie patyków - w czasie wolnym głównie śpi.

Gia

Gia to sunia rasy golden retriever od zawsze pracująca i kochająca ludzi. Jej ulubionym zajęciem jest zabawa z człowiekiem. Na dzieci reaguje niesamowitą radością i zawsze stara się im coś przynieść. Uwielbia pływać i gonić kaczki, acz jako grzeczna dama nigdy ich nie łapie. Pracowała przy wielu projektach, w szkołach, przedszkolach (o różnym profilu), szpitalach itp. Cały czas się uczy aby być jeszcze lepszą, a przy tym doskonali się ucząc nowych sztuczek, które chętnie prezentuje wszystkim, zwłaszcza za nagrodę.
Gia
Fenka

Fenka

Urodzona w czerwcu 2011 roku prawie typowa przedstawicielka dość mało znanej w Polsce rasy nova scotia duck tolling retriever, czyli toller. Typowa, bo wesoła, ciekawska, żywiołowa, bystra i zawsze chętna do pracy, a "prawie", bo niewiele w niej tollerowej nieufności. Z tego powodu Aga, jej przewodniczka, uznała, że warto spróbować sił Fenki w dogoterapii, gdzie będzie mogła wykorzystać swój sprytny łebek, zadziorny psi uśmiech i niewyczerpaną energię do pomagania ludziom. Fenka najbardziej lubi rozśmieszać uczestników zajęć, popisując się sztuczkami, których repertuar wciąż się powiększa.

Klusek

Dżej, przez dzieci i domowników nazywany często Kluskiem to pięcioletni pies razy golden retriever. Byłby robił karierę w ‘szołbiznesie’ lub ‘modelingu’ jednak od szczeniaka przygotowywany był do pracy w charakterze psa terapeuty. W ramach swojej kilkuletniej pracy odwiedzał bardzo wiele placówek medycznych, paramedycznych, terapeutycznych oraz placówek oświaty. Współpracował z kilkoma ośrodkami terapeutycznymi stanowiąc ich kadrę terapeutyczną ‘na czterech łapach’. Obecnie należy do kadry placówki, w której pod okiem swojej przewodniczki pracuje z dziećmi ze spektrum autyzmu. Prywatnie posiadacz wielkiego psiego serca, małej psiej siostry i całkiem fajnego pieskiego życia.
Klusek
Drakkar

Drak

Drakkar jest szczeniakiem springer spaniela angielskiego i dopiero się uczy. Może się zdarzyć, że wejdzie na zajęcia na krótką chwilę, żeby zobaczyć jak pracują jego starsi koledzy. Drak to bardzo radosny i żywiołowy pies, z dużym apetytem i wielką chęcią zabawy. Niemal każdego rozczula swoimi długimi uszami i psotnym wyrazem mordki.